گزارش متنی و تصویری از کنسرت ۲۲ اسفند

گزارش متنی و تصویری از کنسرت ۲۲ اسفند

5 / 0
[ 0 رای ]

گزارش متنی و گزارش تصویری بسیار زیبا از کنسرت متفاوت محسن یگانه در ۲۲ اسفند ماه

 

| تهران مرکز همایشهای برج میلاد |

 

Concert 22 Esfand 91

 

هاتف حسینی: محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان که این روزها تعداد کنسرت هایش از دست خودش نیز خارج شده است، یک شب متفاوت را برای هوادارانش رقم زد. این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی هنری آوای فروهر برگزار می شد با استقبال خوب هوادران محسن یگانه مواجه شد.

 
جایگاه در اختیار دو آتشه ها
 
طرفداران دوآتشه محسن یگانه همانند اولین اجرای وی بعد آز انتشار آلبوم “حباب” (۴ آبان) با لباس های متحد الشکل و با در دست داشتن پلاکارد های مختلف حمایت خود از خواننده مورد علاقه شان را نشان دادند که بارها مورد استقبال خود محسن یگانه قرار گرفت.
 
پخش کلیپ “باور کنم”
 
قبل از اجرای برنامه کلیپی از قطعه “باور کنم” محسن یگانه پخش شد که مشخصاً زمان زیادی برای ساخت آن صرف نشده بود و تنها قسمت هایی از اجراهای اخیر این خواننده بود که در کنار هم چیده شده بودند.
 
بعد از مدت ها opening با “ماه عسل”
 
محسن یگانه اولین اجراهای رسمی خود را همیشه با قطعه محبوب “ماه عسل” آغاز می کرد و این رویه تا چند سال نیز ادامه دار بود ولی چند وقتی بود که وی دیگر این قطعه را در کنسرت هایش اجرا نمی کرد تا اینکه در این کنسرت برنامه را با این قطعه آغاز کرد.
 
از الآن استرس پایان برنامه را دارم
 
اضطراب و نگرانی از همان ابتدای کنسرت در چهره یگانه مشهود بود و خود نیز با بیان این جمله :از الآن استرس پایان برنامه را دارم” نوید انتهایی متفاوت را به علاقه مندانش داد. پس از این وی قطعاتی از آلبوم های اخیر خود را اجرا کرد که “هوایی شدی”، “دوست دارم”،”بخند” و سکوت از جمله قطعاتی بود که با استقبال و همخوانی هواداران این خواننده جوان رو به رو شد.
 
حراست جدید، قوانین جدید
 
چندی است حراست برج میلاد تغییر کرده است و بر همین اساس قوانین جدیدی نیز وضع شده بود که در نوع خود بسیار جالب بود. برخورد نه چندان ملایم با برخی هواداران جو نا مناسبی را به وجود آورده بود که . . .
 
محسن یگانه یک نفر نیست . . .
 
چند نفر از هوادران محسن یگاه با در دست داشتن پلاکاردی که در آن نوشته شده بود “محسن یگانه یک نفر نیست” حمایت خود را اعلام کردن که این حرکت بارها با استقبال دیگر هوادران و خود محسن یگانه مواجه شد.
 
“کی جای من اومد” و “نشکن دلمو” با گیتار محسن یگانه
 
خواننده آلبوم “حباب” پیش از اجرای دو قطعه “کی جای من اومد” و “نشکن دلمو” خود دست به گیتار شد و این دو قطعه را به خوبی اجرا کرد. وی همچنین رمیکس قطعاتی از آلبوم ها و تک آهنگ های مختلف خود را خواند که سلیقه “علی ثابت” در تنظیم مجدد این قطعات کاملاً به چشم می آمد.
 
و اما پایان برنامه با “یک هفته به عید”
 
محسن یگانه که کاملاً احساساتی شده بود جملاتی را با بغض بیان کرد که مخاطبان را به فکر فرو برد و قبل از اجرای این قطعه سکوت خاصی بر سالن حکم فرما بود. وی با بیان اینکه “بچه هایی امثال من که پدرشان را در جنگ از دست داده اند تا به حال کم زخم زبان نخورده اند و سختی نکشیده اند” علاقه مندانش را آماده اجرای قطعه ی جدیدی کرد که برای اولین بار بود که اجرا می شد.
 
“یک هفته به عید” عنوان این قطعه بود که محسن یگانه اواسط اجرای این قطعه احساساتی شد ولی تا پایان این قطعه را اجرا کرد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت به نوعی که کم تر کسی بود که تحت تأثیر این قطعه قرار نگرفته باشد.
 
منبع : “موسیقی پارس”
 

 

عکاس: پیمان کلانتر زاده | ۱۶ عکس

 

 

 

عکاس: سعید عبداللهی | ۱۷ عکس

 

 

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.