گزارش تصویری و متنی کنسرت ۵ اسفند ماه ۹۱

گزارش تصویری و متنی کنسرت ۵ اسفند ماه ۹۱

5 / 0
[ 0 رای ]

محسن یگانه در آخرین سانس از اجراهای دو روز گذشته سالن میلاد نمایشگاه بین المللی
 
بروی صحنه رفت و به اجرای قطعات آلبوم جدیدش «حباب» پرداخت.

 

5 Esfand 91
 

این برنامه در ابتدا با اجرای قطعه «سکوت» آغاز شد و یگانه به محض قرار گرفتن روی سن با همخوانی قابل توجه حاضرین در سالن به اجرای این قطعه پرداخت و پس از اتمام این قطعه از همه حاضرین خواست که تا آخر برنامه با همین شور و حال، اورا همراهی نمایند.
 
یگانه در‌‌ همان ابتدای برنامه‌اش رو حضار گفت: «یک ساعت و نیم پیش برای اولین بار در کنسرت خواننده‌ای بودم که جای همه خالی، خیلی خوش گذشت. دوست دارم جوری ایشان را که الان در ردیف جلو نشسته‌اند را تشویق کنید که بفهمند طرفداران محسنن یگانه چطور آدم‌هایی هستند: «مازیار فلاحی…» و سالن به پس از معرفی این خواننده به هوا رفت و یگانه در ادامه به سبک مازیار از همه خواست برای بار دوم هم مازیار را تشویق کنند و فلاحی هم به احترام همه ایستاد و به دوستدارانش در سالن ادای احترام نمود. یگانه پس از این اتفاقات با خنده رو به مازیار گفت: «خلاصه طرفدارای یگانه این جور ان دیگه…!» که با تشویق حاضرین رو یه رو شد.
 
اجرای پی دی پی قطعات از قبیل «دوستت دارم»، «گناهی ندارم»، «نرو» و «بخند» اجرا شد و برخی قطعات از قبیل «آهای خبر نداری» و «بار و بندیل» به صورت ریمکسی متشکل از بخش‌هایی از ترانه‌های معروف این خواننده اجرا شد که در همه مراحل اجرا، با استقبال حاضرین در سالن رو به رو شد.
 

 
عکاس: محسن هاردان | ۱۹ عکس
 
گزارش تصویری و متنی کنسرت ۵ اسفند ماه 91

 

 

عکاس: علی رهنمائی | ۱۹ عکس

 

گزارش تصویری و متنی کنسرت ۵ اسفند ماه 91

 

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.