سری هشتم گزارش تصویری کنسرت مهر ۹۲

سری هشتم گزارش تصویری کنسرت مهر ۹۲

5 / 0
[ 0 رای ]

سری هشتم گزارش تصویری کنسرت مهر۹۲

 

اجرا شده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

 

عکاس: سارا گران نظر | ۲۲ عکس

 

 

 
محسن یگانه پس از ۵ ماه مجددا در تهران به روی استیج رفت. این خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ آخرین بار اردیبهشت ماه امسال در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی استیج رفته بود و با توجه به عدم اعطای مجوز مسئولان برج میلاد و برخورد سلیقه ای آنها مجبور شد مجددا کنسرت خود را به سالن میلاد منتقل کند. گزارش سانس اول روز پنجشنبه را در ادامه بخوانید.
 
جمعیت وارد سالن می شوند
 
ساعت ۱۸ دربهای ورودی سالن باز می شوند و هواداران محسن یگانه یکی پس از دیگری وارد سالن می شوند. یک بروشور شامل عکسهایی از محسن یگانه و اعضای گروهش به حاضرین داده شد. عکسهایی که توسط خود محسن یگانه گرفته شده بودند.
 
کنسرت طبق روال همیشگی کنسرتهای دیگر با تاخیر شروع می شود و اعضای گروه با تاخیری ۴۵ دقیقه ای به روی استیج می آیند. تمامی صندلی های سالن پر بودند و پیدا کردن حتی یک صندلی خالی کاری دشوار به نظر می رسید.
 
دکور جدید و منحصر بفرد کنسرت
 
دکور این برنامه به شکل نمای بیرونی یک خانه طراحی شده بود. چراغهایی قدیمی بر روی دیوارهای خانه و روی استیج قرار گرفته بودند و اعضای گروه از فضایی که به شکل یک آرایشگاه طراحی شده بود وارد سالن شدند. طراحی صحنه مانند اغلب کنسرتها بر عهده کامران ملک مطیعی بود.
 
سکوت قلبتو بشکن و برگرد
 
اعضای گروه شروع به نواختن قطعه ی اول کردند و محسن یگانه با استارت قطعه ی سکوت به روی استیج آمد و سالن منفجر شد. جمعیت یکصدا این قطعه ی هیت را با محسن یگانه خواندند. این قطعه با تنظیمی جدید بر اساس ریمیکس مهران عباسی اجرا شد. محسن یگانه پس از اجرای این قطعه ضمن عرض سلام به حاضرین در سالن گفت به دلیل دوری ۵ ماهه از کنسرت تهران و استقبال شدید از این کنسرت کمی استرس دارد ولی سعی خواهد کرد بر این استرس غلبه کند.
 
ریمیکس جدید، شهاب رمضان(!) و دوسِت دارم
 
ریمیکسی از ۴ قطعه محبوب محسن یگانه به صورت ریمیکس اجرا شد. محسن یگانه گفت خواننده ای در سالن است که قبل از انتشار آلبومش با وی دوست بوده است و او هنوز همان آدم صمیمی و فوق العاده دوست داشتنی سابق است. محسن یگانه از قطعه ی “عاشق کشون” وی بعنوان یکی از بهترین قطعات سال ۹۲ یاد کرد. بعد از این صحبتها “شهاب رمضان” به حاضرین در سالن معرفی شد و مورد تشویق بی امان مردم قرار گرفت. وی در ادامه از حاضرین خواست در هنگام اجرای قطعه ی بعدی بر روی صندلی هایشان بنشینند. آهنگ “دوسِت دارم” در میان استقبال عجیب و غریب حضار و با هنرنمایی میثم مروستی اجرا شد.
 
نوبت به خیابونا و نباشی و یک ریمیکس دیگر رسید
 
“خیابونا” قطعه ی بعدی بود که اجرا شد که با توجه به دکور این برنامه حال و هوای خاصی به سالن بخشید. “نباشی” که در زمان انتشار آلبوم “رگ خواب” به همراه سکوت به قطعات هیت آن زمان تبدیل شدند، اجرا شد. ریمیکسی از قطعات “گناهی ندارم، رگ خواب و نمی ذارم خسته شی” نواخته شد و با همخوانی شدید حاضرین همراه شد.
 
من برعکس همه…
 
محسن یگانه گفت که زیاد می خندد اما برعکس همه پشت خنده هایش غم است و با گفتن این جمله قطعه پرطرفدار “هوایی شدی” را اجرا کرد که سالن را تا مرز انفجار رساند.
 
سیروان خسروی به شدت تشویق شد
 
محسن یگانه قبل از معرفی سیروان خسروی گفت که با اینکه با این مهمانش تاکنون همکاری نداشته است اما با هم دوستی دارند. وی افزود این فرد از نوابغ موسیقی کشور است و تاکنون بخاطر موسیقی خوبش توانسته به موفقیتهای زیادی دست یابد. محسن یگانه در ادامه گفت که ایشان هواداراهای زیادی دارد و خود یگانه نیز از هواداران اوست و او را یکی از تنظیم کنندگان، نوازندگان و خوانندگان خوب کشور معرفی کرد. بعد از این جملات سیروان خسروی به حاضرین در سالن معرفی شد و سیروان به شدت مورد تشویق قرار گرفت. محسن یگانه از حاضرین خواست با تشویقهای کر کننده شان خاطره ای تلخ را برای سیروان رقم بزنند. حاضرین با “سیروان، سیروان” گفتن او را مورد تشویق قرار دادند.
 
نوبت به دو ریمیکس دیگر رسید
 
ریمیکس جدیدی از دو قطعه ی “کی جای من اومد” و “حافظه ضعیف” اجرا شد. بعد از این قطعه ریمیکسی از سه قطعه ۶و۸ محسن یگانه یعنی “آهای خبر نداری”، “خیلی دلم ازت پره” و “اینجا جای تو نیست” زلزله ای در سالن به راه انداخت. حاضرین بعد از این اجرا با تشویق های ممتد و کر کننده شان حدود یک دقیقه سالن را به مرز انفجار رساندند. آنها با پایکوبی هایشان لرزه ای شبیه زمین لرزه را در سالن پدید آوردند.
 
قطعات ۱۰ و ۱ آلبوم اجرا شدند
 
“بخند” و “باور کنم” قطعاتی بودند که با هنرنمایی اعضای گروه محسن یگانه نواخته و اجرا شدند.
 
قرصای خواب آور…
 
نوبت به قطعه ی “قرصای خواب آور” رسید که هنوز ۲۴ ساعت از انتشارش در فضای مجازی نمی گذشت. محسن یگانه گفت خودش معمولا از بی خوابی رنج می برد و خیلی مواقع در لحظاتی که خوابش نمی برد به نوشتن شعر روی می آورد. وی یکی از این شعرهایش را برای هوادارانش دکلمه کرد و سپس این قطعه اجرا شد. همخوانی تعداد زیادی از حاضرین با این قطعه با توجه به فاصله ی زمانی کوتاه انتشار و اجرای این قطعه از نکات جالب توجه بود.
 
سکوت؛ نرو و نشکن دلمو؛ قطعات پایانی
 
محسن یگانه ار حاضرین خواست با صدای دستهایشان یکی از قطعات “دوسِت دارم” یا “سکوت” را برای اجرای مجدد انتخاب کنند که سرآلبومی هیت آلبوم رگ خواب انتخاب حاضرین بود. بعد از اجرای مجدد سکوت نوبت به قطعه ی ششم آلبوم حباب رسید و “نرو” اجرا شد. محسن بعد از اجرای این قطعه گفت نوبت به اجرای خاطره سازترین آهنگش رسیده است و اضافه کرد اصلا فکر نمی کرده بعد از ۹ سال این آهنگ که ترانه و ملودی اش متعلق به خود اوست آهنگ اصلی کنسرتش باشد. وی در ادامه گفت تا زمانی که مخاطبانش به موسیقی وی گوش دهند او محسن یگانه است. “نشکن دلمو” بعنوان اندینگ برنامه اجرا شد و بعد از اجرای این قطعه چراغهای سالن روشن شدند و محسن یگانه بعد از خداحافظی با حاضرین سالن را ترک کرد. جمعیت نیز از دربهای خروجی خارج شدند.
 
اعضای گروه محسن یگانه را فیروز ویسانلو، علیرضا جعفریه، مجتبی شکاری، بابک مالکی فر، میثم مروستی، رامین زواری، وحید قاسمی، سعید برادران، مهران سراجیان، علی عباسی، حسن فراهانی و هوتن غضنفری تشکیل داده بودند. سرپرستی این گروه نیز مانند سالیان گذشته بر عهده علی ثابت بود. این نوازندگان در میان قطعات توسط محسن یگانه به حاضرین معرفی شدند و مورد تشویق حضار قرار گرفتند. لازم به ذکر است میثم مروستی برای اولین بار همراه گروه محسن یگانه در تهران به روی صحنه رفت و با هنرنمایی اش حاضرین را به وجد آورد.
 
در حاشیه
 
اجاره سالنهای موسیقی روز به روز در حال افزایش است اما گویا مسئولین این سالنها هیچ فکری برای افزایش کیفیت سالنهایشان ندارند. صدای ضعیف سالن میلاد سالهاست از معضلات بزرگ این سالن است و در این کنسرت محسن یگانه بارها این موضوع را به مسئولین سالن گوشزد کرد.
 

دانلود یکجا عکسها

button سری هشتم گزارش تصویری کنسرت مهر 92

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.